Наявність: Закінчується - 2 шт.
79.00 грн.

Кількість

PITTA MASK SponDuct BLACK (чорний) - багаторазова, гипоалергенная, легка і стильна питта маска.

Матеріал: спінений поліуретан. 

Такі маски ефективно захищають дихальні шляхи від 99% мікрочасток пилу і повітряно-краплинних сумішей! Вони зроблена з дихаючого матеріалу, в якому не буде задушливо вже після 20-ти хвилин роботи.


Ці маски щільно прилягають до особи і відмінно тягнуться, адже зроблені з дуже міцного і легкого матеріалу - вспененного поліуретану. Вироби, виготовлені з нього, мають невелику вагу і високу міцність. Маску можна скласти і покласти в зручне місце, вона не займе багато місця. Одноразові маски можна носити і в приміщенні, і на вулиці не більше двох годин, а потім їх потрібно міняти на свіжі, а рекомендований термін використання маски зробленої зі вспененного поліуретану - 2 місяці, після одноразового використання вона стирається і готова до повторної шкарпетці.

  

Розроблені і виготовлені відповідно до світових стандартів: Спеціальна конструкція забезпечує щільне прилягання маски до особи Велика поверхня матеріалу, що фільтрує, сприяє якісному очищенню повітря. Спінений поліуретан ефективно відводить вологу зберігаючи легкість дихання Плоска форма дозволяє складати маску, роблячи її зручною при використанні, зберіганні і транспортуванні матеріал, що Контактує з шкіра, алергічно нейтральний! Характеристики: Мате

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.