Наявність: Є в наявності
125.00 грн.

Доступні варіанти

Кількість

Рукавички латексні.

100 шт. в упаковці (50 пар).Завітайте до захоплюючого світу одноразових латексних рукавичок від «Medicom», які можна придбати в онлайн-магазині одноразових матеріалів і товарів для салонів краси "Одноразка". Ці рукавички - вічний фаворит у медичних установах протягом багатьох десятиліть, і їх популярність лише зростає.


Що робить ці рукавички настільки особливими? По-перше, вони мають неймовірну тактильну чутливість, яка дозволяє вам відчувати кожну дрібницю при роботі. Ніякі деталі не залишаться непоміченими, адже ви зможете точно відчути контакт з інструментами, навіть у вологому середовищі. А забезпечується ця вражаюча чутливість завдяки унікальній текстурі рукавичок, що додає більш надійний зчеплення з інструментами.


А що стосується міцності, то ви можете покладатися на ці рукавички навіть в найвимогливіших ситуаціях. Вони витримують вплив кислот, лугів і миючих засобів, що робить їх ідеальними для використання в різноманітних професійних областях. Латексна плівка володіє надзвичайною еластичністю і не рветься під час роботи, даруючи вам впевненість і надійність на кожному кроці.


Забезпечення комфорту також було нашим пріоритетом при розробці цих рукавичок. Опудрування здійснюється спеціальною присипкою, яка має чудовий ефект змащення. Таким чином, надягання рукавичок стає легким і швидким процесом, який не заважає вашій продуктивності.


А ще виробник покращив процес виготовлення, додавши вдосконалений процес хлорування. Це допомагає мінімізувати вміст частинок і зменшити вимивання водою протеїнів, забезпечуючи більш гігієнічні умови роботи.


Тож, якщо ви шукаєте рукавички, які поєднують в собі неперевершену якість, комфорт і надійність, рукавички латексні одноразові (опудрені) ТМ «Medicom»  - це саме те, що вам потрібно! Завдяки їм, ваші руки будуть захищені та готові до найважливіших завдань. Не вагайтесь і замовляйте їх вже сьогодні!


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.