Модель: Packages3
Наявність: Є в наявності
250.00 грн.

Кількість

Індикатори призначені для оперативного візуального контролю дотримання критичних параметрів повітряної стерилізації температури стерилізації і часу стерилізаційної витримки в камері повітряного стерилізатора. Індикатор прямокутної форми на паперовій основі на одній стороні з нанесенням індикаторної композиції у вигляді двох гуртків, початкового і кінцевого стану і маркування, покритих вологозахисним шаром (УФ - лак або плівковий матеріал), причому площа термоіндикаторною і колірної еталонної міток становить не менше 15% площі основи, на іншій стороні завдано адгезивний липкий шар, вкритий захисним антиадгезивним покриттям, виконаним з паперу, дозволяє використовувати їх, як самоклеючі й як не самоклеючі. Між індикаторами виконана перфорація. Принцип дії Принцип дії індикаторів ІКПС - "Медтест" заснований на незворотному контрастному зміні кольору термоіндикаторною мітки індикатора, яка зазнала циклу парової стерилізації, все номінальні значення параметрів режимів стерилізації в стерилізаційної камері для конкретного режиму відповідали значенням.


Застосування індикаторів:


1. Індикатори контролю парової стерилізації ІКПС- "Медтест" застосовують при проведенні кожного циклу стерилізації в парових стерилізаторах з гравітаційним способом попереднього видалення повітря з стерилізаційної камери ( "продування паром") з використанням стерилізаційних коробок / бікс /, стерилізаційних пакетів, упаковок з рулонних, обгорткових матеріалів, призначених для пакування медичних виробів, що підлягають парової стерилізації.


2. Перед застосуванням індикатори ІКПС- "Медтест" нумерують, проставляючи простим олівцем позначення, що відповідають номерам контрольних точок парових стерилізаторів, на ділянках індикаторів, вільних від Термоіндикаторна шару.


3. Кількість індикаторів, використовуваних для контролю, залежить від обсягу стерилізаційної камери.


4. Розміщення індикаторів ІКПС- "Медтест" і розташування контрольних точок повинні відповідати вимогам діючої нормативно-методичної документації з урахуванням вимог до конкретного Стерилізаційне обладнання, зазначених у паспорті виробника.


5. Неналежне дотримання норм завантаження, скорочення часу "продувки паром" (менше 10 хвилин), засміченість дренажних отворів можуть перешкоджати видаленню повітря, проникненню пара і послужити причиною незадовільного результату стерилізації. Ці умови не можуть бути зафіксовані реєстрацією температури, тому кошти хімічного контролю роботи стерилізатора не можуть розглядатися в якості заміни суворого дотримання правил, норм завантаження і процедур упаковки, завантаження і видалення повітря з стерилізаційної камери "продуванням парою".


6. Стерилізацію проводять за відповідними режимам відповідно до порядку та умов роботи, регламентованими паспортом на конкретний паровий стерилізатор і контролем часу видалення повітря з стерилізаційної камери ( "продування паром") не менше 10 хвилин.


7. Після закінчення циклу стерилізації проводять оцінку зміни кольору термоіндикаторною мітки "ПАР" (або індикаторної смужки) кожного індикатора в порівнянні з колірною міткою Еталону порівняння для контрольованого режиму парової стерилізації.


8. Оцінку відповідності кольору термоіндикаторною мітки індикаторів, які зазнали циклу парової стерилізації, колірної мітці Еталону порівняння проводить персона, який здійснює стерилізацію, відповідно до "Правил користування", зазначеним на Еталоні.


Примітка:


Оцінку відповідності / зміни / кольору термоіндикаторною мітки в порівнянні з Еталоном проводять при освітленості не менше 215 лк, що відповідає матовою лампі розжарювання 40 Вт, з відстані не більше 25 см.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.