Наявність: Є в наявності
295 грн.

Кількість

Швидке замовлення

Пакети для стерилізації

57 мм * 102 мм

(200 шт. В упак.) Для автоклава.


Розмір зовнішній!


Пакети для стерилізації інструментарію самоклеючі Safe-Seal з внутрішніми і зовнішніми індикаторами, відповідають стандартам EN 868-5, ISO 11140-1, ISO 11607-1


Самоклеючі стерилізаційні пакети забезпечать легку однокрокову стерилізацію завдяки вбудованим внутрішнім і зовнішнім багатопараметричних індикаторів.


Пакети можуть бути використані в медицині, в сфері індустрії краси, і інших сферах, де є потреба у стерильному інструментарії.


Пакет закривається безпечно і дуже швидко, немає необхідності використовувати пакувальну машину.


Самоклеючі стерилізаційні пакети заощадять Ваш час і знизять витрати на покупку і введення додаткової індикаторної смужки в пакет.


Гарантована стерильність стерилізаційних пакетів контролюється трьома стерилізаційними параметрами: час, температура і наявність пара в суворій відповідності зі стандартами ISO і посібниками з інфекційного контролю СDC.


Завдяки широкому шеврон ущільнювачу, який захищає пакети від проколу інструментом, забезпечується міцна і безпечна герметизація пакета.


Для виготовлення пакетів використана високоякісний пористий медичний папір, нетоксична фарба на водній основі, безпечна для навколишнього середовища. Перфорована складка сприяє ретельному приклеюванню липкої стрічки для формування герметичної ізоляції.


Чистий поділ паперу і плівки при відкритті гарантує безпечну подачу стерильного інструментарію. Стерилізуються парою і етиленоксидом.


Пакети для стерилізації інструментарію призначені для стерилізації в автоклаві.


Простерилізований інструментарій в запечатаному пакеті може зберігатися протягом 6 місяців при цьому залишатися стерильним.


Для сухожарової шафи не підходять.

Основні
Кількість: 200 шт. в упаковці
Матеріал: Папір
Виробник: Medicom
Країна виробник: Тайвань
Довжина: 57*102 мм.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.