990.00 грн.

Кількість

Сурфаніос лемон фреш UA. 1000 мл. Концентрат. Для дезінфекції та стерилізації


Універсальний дезінфікуючий засіб "Сурфаніос Лемон Фреш" призначено для обробки інструментів і поверхонь з різноманітних матеріалів. Виявляє бактерицидну дію (ефективний по відношенню до різних вірусів, а також бактерій і грибків). Можливе використання для "холодної стерилізації" шляхом замочування різних предметів і інструментів в розчині препарату Сурфаніос. Приготованим розчином можна користуватися багаторазово на протязі до семи діб, або до помутніння розчину або випадання осаду.


Застосовується для:


дезінфекції приміщень, поверхонь, обладнання, гумових килимків, соляріїв, барокамер, взуття, ванн, басейнів


- методом протирання або зрошення робочим розчином дезінфекції інструментів (медичних, манікюрних, педикюрних, косметологічних, перукарських), білизни, посуду, інвентарю


- методом замочування в робочому розчині холодної стерилізації (методом замочування в робочому розчині) інструментів та інших виробів медичного призначення, інструментів для манікюру, педикюру, косметологічних інструментів, ножиць, інструментів і предметів із пластмаси (щітки і гребінці), інструментів для нанесення татуажу, перманентного макіяжу, пірсингу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.