Наявність: Є в наявності
335.00 грн.

Кількість

Віск в банці 800мл. "Beauty hall" (Італія)

Як наносити віск для депіляції: після розігрівання у баночному віскоплаве, віск, не виймаючи з нагрівача, перемішують шпателем. Заздалегідь температуру воску перевіряють на тильній стороні руки, щоб не обпалити шкіру під час депіляції. Набирають шпателем віск і відразу ж наносять на шкіру довгими тонкими мазками. Віск треба наносити по зростанню волосся. Потім швидко, поки віск не остигнув, прикладають смужку для депіляції, щільно притискують і різко проти зростання волосся відривають.


Як видалити волосся: після нанесення, відразу притискається  смужка паперу для депіляції щільно розгладжується. Потім берете за край і паралельно шкірі уздовж ноги або руки, проти зростання волосся, різко відриваєте. Кут відриву має бути гострим і майже паралельно шкірі. Відірвати треба дуже різко. Дотримуючись таких правил, депіляція буде ретельною і успішною.


Як зняти залишки воску з кожи:остатки воску і прилиплі волоски знімаються оліями після депіляції. Віск у банку жиророзчинний, тому водою не змивається. Щоб розчинити залишки воску, потрібно використати олію після депіляції.


Час розігрівання : близько 25 хвилин.

Витрата: від 10 депіляцій, витрата індивідуальна.

Розфасовка: стандартна банка на 400 мл (для усіх воскоплавов 400 мл).

Виробник: Filo Bianco S.r.l., ITALWAX, Італія.

Термін придатності : 36 міс.

Зберігання воску : банку зберігають, поставивши вертикально, при кімнатній температурі.

Склад: Glyceryl Rosinate, Paraffinum liquidum, Petrolatum, Beeswax, Titanium Dioxide, Microcristalline Wax.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.