Доступность: В наличии
158 грн. 175 грн.

Доступные опции

Кол-во

Швидке замовлення

Рукавички нітрилові без пудри - рукавички поєднують в собі всі властивості нітрилу і елегантний колір. Вони відмінно підходять, коли необхідно поєднання стійкості до хімічних речовин і збереження кольору. Ергономічний дизайн забезпечує щільне облягання рук і підвищує свободу руху, що призводить до зниження втоми. Повністю текстуровані для надійного утримання предметів. Ідеальні для технічних робіт, а також для татуажу і косметології.

  вид рукавички: оглядова, захисна, нестерильна

  матеріал: нітрил

  поверхня: текстура на кінчиках пальців

  присипка: відсутня

  колір: червоний

  кількість в упаковці: 100 штук

  обробка манжета: рівномірно загорнутий край

  форма: універсальна, підходить на ліву і праву руку

Синтетичні рукавички, виготовлені з нітрилу, забезпечують значно більш кращий захист від агресивних хімікатів, у порівнянні з натуральним латексом. Стійкість нітрилу до проколів і міцність на розтяг також значно вище, ніж у латексу та інших плівок, що використовуються для виготовлення рукавичок – нітрил відрізняється хорошою еластичністю, його межа на розтяг перевищує 500%, володіє механічною пам'яттю, що знижує втому при тривалому використанні.

• Повністю синтетичні, не містять протеїнів латексу – ідеальне рішення для людей чутливих до латексу • Надзвичайно міцні, еластичні • Зменшення навантаження на кисті для більшого комфорту, зниження втоми особливо при тривалому використанні • Висока стійкість до широкого спектру хімічних речовин, особливо вуглеводнів, масел і жирів • Володіють хорошими захисними властивостями

Упаковка 100 шт.

Основные
Кількість: 100 шт.
Цвет: красный
Материал: нитрил
Изготовитель: MediOk
Страна производитель: Германия
Плотность: 3.8 г.
Материал упаковки: картон

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!