Одноразова продукція для індустрії краси - Odnorazka

Клієнт салону краси в першу чергу хоче переконатися в дотриманні усіх гігієнічних норм. На процедурах майстра депіляції або манікюру особлива увага приділяється стерильному косметичному приладдю. Професійні майстри використовують одноразові витратні матеріали, щоб забезпечити клієнтові максимальну безпеку і високий рівень сервісу.

Сайт Одноразка - кращий вибір якісної одноразової продукції

Сайт Odnorazka пропонує сертифіковані витратні матеріали оптом і уроздріб за доступною ціною. Нашими клієнтами є мережі косметичних салонів і медичних кабінетів, які піклуються про якість своєї роботи. Стерильні одноразові матеріали продемонструють турботу закладу про здоров'я своїх клієнтів, а також заощадять час і гроші на прання і дезинфекцію робочих інструментів.

Одноразові засоби захисту і їх особливості

Кожен клієнт хоче бути упевнений в тому, що йому зроблять професійні послуги.

Тип товару Характеристики Застосування
Рукавички Латексні і поліетиленові рукавички мають гіпоалергенні властивості Потрібні для професіоналів, які надають послуги з догляду за нігтями, шкірою і волоссям.
Маски Зразки з поліуретану захищають від поширення інфекцій і вірусів. Використовуються майстрами і клієнтами під час косметичних і стоматологічних процедур
Простирадла і рушники Гладке, приємне на дотик приладдя, не викликають роздратувань на шкірі. Застосовують в масажних і манікюрних салонах, для комфортного розташування клієнта під час процедури.
Засоби дезинфекції Спреи ефективно видаляють шкідливі бактерії з рук і поверхонь. Потрібні для стерилізації робочого місця і інструментів.

Ознайомившись з асортиментом ви підберете відповідні витратні матеріали, які відповідають усім вимогам санітарних норм для використання в індустрії краси. Офіційний сайт “Одноразка” може надати усі сертифікати якості, а також консультацію з використання косметичного приладдя.

Кращий інтернет-магазин витратних матеріалів

Сайт Одноразка - магазин, де турбота про клієнта має перше місце. Ви побачите переваги, які забезпечать комфортні покупки:

  • Інтернет-магазин витратних матеріалів пропонує усе необхідне приладдя для надання косметичних послуг;
  • Ви зможете вибрати відповідні одноразові засоби захисту, ознайомившись з його описом та характеристиками;
  • консультанти допоможуть вам визначитися і купити матеріали оптом або уроздріб;
  • вартість продукції нижча ринкової, тому одноразова продукція стане вигідним придбанням;
  • продаж матеріалів та їх доставлення відповідно до усіх норм безпеки, дозволить вам отримати стерильний товар у повній цілості.
  • Магазин витратних матеріалів - відмінне місце для оптових закупівель. Завдяки оперативній роботі співробітників, ви отримаєте замовлення впродовж декількох днів. Кур'єрська служба безкоштовно доставить ваше замовлення у будь-яку точку Харкова при замовленні на суму більше 350 грн. Також ви можете забрати посилку в поштовому відділенні вашого міста.

Інтернет-магазин Одноразка надає можливість сплатити замовлення готівкою прямо кур'єру, при отриманні товару або провести повну передоплату, якщо ви замовляєте продукцію на поштове відділення.