Категорії

Витратні матеріали для СПА та масажу

Аксесуари для СПА салонів та масажних кабінетів можна придбати в інтернет магазині «Одноразка юа». У каталозі є всі необхідні одноразові розхідники. Щоб клієнти себе комфортно відчували, їм пропонується одноразовий одяг, білизна, капці. Це дозволяє дотримуватись правил гігієни. А засоби стерилізації та дезінфекції дозволяють знизити ризик поширення інфекції, що передаються контактно-побутовим шляхом.

Витратні матеріали для СПА

Все для масажного кабінету можна придбати в інтернет-магазині «Одноразка». На сайті є всі необхідні товари для салонів спа. Великий вибір дозволить одразу придбати все необхідне у потрібній кількості.

У каталозі є різні товари для СПА процедур, які можуть знадобитися:

Дані товари для СПА процедур призначені для догляду за тілом, покращують обмінні процеси у підшкірній жировій клітковині у місці нанесення, знімають набряклість та дають помітний, після кількох процедур, ефект. СПА товари в руках досвідченого фахівця дають ефект після першого використання.

Витратні матеріали для СПА потрібні на кожен день та у великій кількості. Необхідними можуть бути одноразові тапочки, вони потрібні для багатьох оздоровчих процедур у СПА кабінетах. Без таких СПА товарів не обійтися під час обгортання, корекції зони стегон. Особиста білизна клієнта може бути забруднена косметичним масажним маслом або іншою косметикою, яка використовується під час СПА-процедур. Проведення масажу або обгортань без білизни негігієнічне та може викликати у клієнта збентеження та незручності для майстра.

Засоби та пристрої для масажу

В інтернет-магазині «Odnorazka» можна знайти засоби догляду за тілом, які можуть знадобитися в масажному кабінеті. Олія для масажу – представлена ​​в кількох варіантах: стимулююча, енергійна і базова.

Крім того, будь-яка одноразова продукція для масажу дозволяє дотримуватись правил особистої гігієни. Усі витратні приладдя для масажу повинні виділятися для кожного клієнта та неприпустиме їхнє повторне використання. Саме тому наш магазин масажистів пропонує доступні ціни на всі потрібні товари.

Магазин все для масажу пропонує аксесуари для масажного кабінету у великих економічних упаковках за доступними цінами, з доставкою.

Дезінфікуючі засоби

Після кожного клієнта рекомендується дезінфікувати робоче місце. Багато захворювань шкіри можуть передаватися контактним шляхом, тому важливо дотримуватись правил гігієни. Стерилізацію повинні підлягати всі інструменти багаторазового використання.

Засоби для дезінфекції та стерилізації масажних інструментів можна знайти в інтернет-магазині «Одноразка» серед інших товарів для масажу в каталозі. У розділі з дезінфікуючими засобами можна купити такі товари для масажу:

  • АХД 2000 – популярний потужний спиртовмісний антисептик, який вбиває більшість небезпечних вірусів, бактерій, грибів, що передаються від людини до людини;
  • БіоЛонг – спеціальний антисептик, що використовується у косметології;
  • Аніоспрей квік – підійде для дезінфекції масажного столу, стільця та інших робочих поверхонь у кабінеті;
  • Фармаком – знищує більшість інфекцій, що передаються через необроблені руки;
  • антисептики з іонами срібла – мають у складі частинки срібла, яке є антисептиком, а також інші компоненти, що дезінфікують.

Не менш важливою є стерилізація інструментів для масажу. Їх рекомендується замочувати у спеціальних розчинах на деякий час. На сайті «Однорізка», де можна купити товари для масажистів, ви знайдете такі розчини, що стерилізують:

  • Бліндас Актив;
  • Лізовормін;
  • Корзолекс Екстра;
  • Сурфаніос.

Об'єм флаконів від 1 до 2 літрів. Їх необхідно розводити з водою у правильному співвідношенні, яке вказано на упаковці.

Інші товари для масажистів

У нас є все для масажного кабінету, витратники – важливий та необхідний інвентар для щоденного використання масажистами. Одним із важливих на кожен день розхідників вважаються одноразові серветки під голову на масажний стіл. Вони дозволяють комфортно лежати клієнту, призначені для того, щоб убезпечити його обличчя від контакту з поверхнею кушетки. Через контакт можуть виникнути роздратування і висип на шкірі. У магазині «Одноразка» можна купити все для масажу, щоб ваші клієнти залишилися задоволеними процедурою.

Витратники для масажу це також паперові рушники та серветки, щоб витирати руки та видаляти зі шкіри клієнта залишки олії. Також до розхідників для масажу відносяться разові простирадла, які стеляться також із гігієнічною метою.

Усі витратні матеріали для масажу і аксесуари для СПА процедур в онлайн-магазині "Odnorazka" приємні для шкіри, гіпоалергенні. Звертайтеся, і ми допоможемо підібрати необхідний товар для забезпечення вашого підприємства виробами для одноразового використання.