Наявність: Є в наявності
215 грн.

Кількість

Швидке замовлення

Як наноситься віск для депіляції: після розігрівання у баночному воскоплаві, віск, не виймаючи з нагрівача, перемішують шпателем. Заздалегідь температуру воску перевіряють на тильній стороні руки, щоб не обпалити шкіру під час депіляції. Набирають шпателем віск і відразу ж наносять на шкіру довгими тонкими мазками. Віск наносять по зростанню волосся. Потім швидко, поки віск не застиг, прикладають смужку для депіляції, щільно притискують і різко проти зростання волосся відривають. Як віддаляється волосся: після нанесення, відразу прикладається полоска бумаги для депіляції щільно пригладжується. Потім берете за край і паралельно шкірі уздовж ноги або руки, проти зростання волосся, різко відривається. Кут відриву має бути гострим і майже паралельно шкірі. Відрив різкий. Дотримуючись таких правил, депіляція буде ретельною і успішною. 

Як зняти залишки воску з кожи:остатки воску і прилиплі волоски знімаються оліями після депіляції. Віск у банку жиророзчинний, тому водою не змивається. Щоб розчинити залишки воску, потрібне использовать масло після депіляції 

Час розігрівання : близько 25 хвилин. Витрата: від 10 депіляцій, витрата індивідуальна. Расфасовка: стандартна банка на 400 мл(для усіх воскоплавов 400 мл). 


Виробник: Filo Bianco S.r.l., ITALWAX, Італія. 

Термін придатності : 36 міс. 

Зберігання воску : банку зберігають, поставивши вертикально, при кімнатній температурі. 

Склад: Glyceryl Rosinate, Paraffinum liquidum, Petrolatum, Beeswax, Titanium Dioxide, Microcristalline Wax.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.