Наявність: Є в наявності
229.00 грн.

Доступні варіанти

Кількість

Цукрова паста м'яка. "Silk & Soft". 

Рекомендується для бандажної техніки депіляції всіх типів волосся на будь-яких зонах. Використовується в добре кондиціонованих приміщеннях. Також ця паста може використовуватися для досвідчених майстрів з "прохолодною тенденцією" руки в мануальній техніці без розігрівання пасти. Враховуючи "м'яку" консистенцію пасти переважно працювати з нею в добре кондиціонованих приміщеннях. 

Підходить для розбавлення щільніших паст. Оптимальною довжиною волосся для проведення процедури шугаринга є показник від 4-8 мм

 Склад: Глюкоза, фруктоза, вода.

 Спосіб застосування : Перед початком процедури, необхідно пасту розім'яти або розігріти у СВЧ-печи(при потужності не більше 350°С), водяній лазні, або баночному воскоплаві до температури 30-40°С.Відділити 5-20 г, нанести на ділянку проти зростання волосся(у разі бандажної техніки використати шпатель). Зняти різким рухом по зростанню волосся (у разі бандажної техніки використати шпатель). Зняти різким рухом по зростанню волосся( у разі бандажної техніки, для зняття пасти використати бандаж).

 Характеристики: 

Вид продукції : Паста для депіляції 

Щільність: Ультра-мягкая

 Країна виробник: Україна 

Призначення: Для депіляції усіх типів волосся на будь-яких зонах

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.